Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Stevan Hristić”

Akademika Milana Kurepe 10 

21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

telefoni: 021/752287 (sekretarijat)

              021/751578 (direktor): stevanhr@open.telekom.rs

 

OSAMNAESTI FESTIVAL VOJVOĐANSKE TAMBURE, 16.MART 2022.

  • Satnica takmičenja i tonskih proba
  • Koncertna sala Muzeja grada(prizemlje)

Stručni žiri: Mira Temunović, Đura Parčetić, Smiljana Jančić.

Kategorija: prvi razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: drugi razred osnovne muzičke škole

Nastup:             10.00

Nastup:             10.50

Tonska proba: 9.45 -10.00

Tonska proba: 10.35 -10.50

1.      ANA KUSTURIN - MŠ ”Petar Konjović” Sombor

2.      MILICA TRKULJA - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

3.      MILAN GAGIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

4.      BOJANA GRBIĆ - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

5.      JANA ŠMIGIĆ - MŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

6.      VANJA ZETOVIĆ - MŠ ”Petar KOnjović” Sombor

7.      LENKA LUKIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

8.      EVA KUSTURIN - MŠ ”Petar Konjović” Sombor

1.      ALEKSA DRAŽIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

2.      ANA PERČIĆ - Muzička škola Subotica

3.      PAVLE ZEREMSKI - ŠOMO ”Petar Konjović” Bečej

4.      LENA MESAROŠ - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

5.      BOŽIDAR MARKOVIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

     
     

Kategorija: treći razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: četvrti razred osnovne muzičke škole

Nastup:             11.20

Nastup:             12.10

Tonska proba: 11.10- 11.20

Tonska proba: 11.45- 12.10

1.  ALEKSEJ KONDIĆ - ŠOMO Kula

2.  ANDĐELA HORVACKI - MŠ Subotica

3.  ALEKSANDAR MAŽIĆ - OMŠ Vrbas

4.  VIĆENTIJE ATANACKOVIĆ - MŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

5.  ANDRIJA DACEŠEN - ŠOMO Kula

6.  VUKAŠIN BAJKIN - MŠ ”Slobodan Malbaški” Kikinda

1.  ADREJ STANISAVLJEVIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

2.  ALEKSANDAR MILOVIĆ - MŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

3.  VASILIJE PUĐA - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

4.  DIMITRIJE MILIĆ - MŠ ”Petar KOnjović” Sombor

5.  MILANA KOVAČ - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

6.  IVAN FEJDI - ŠOMO Kula

7.  VERA DULOVIĆ - OMŠ ”Teodor Toša Andrejević” Ruma

8.  MILAN JOCIĆ - ŠOMO ”Stevan Hristić” Bačka Palanka

9.  PETRA VITOMIROV - MŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

10.  MAŠA POPOVIĆ - MŠ ”Petar Konjović” Sombor

 

 

PAUZA od 13.30 do 14.30 časova

 

Kategorija: peti razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: šesti razred osnovne muzičke škole

Nastup:             14.30

Nastup:             15.30

Tonska proba: 13.30-14.00

Tonska proba: 15.25-15.30

1.      DAVID KULIĆ - MŠ ”Petar Konjović” Sombor

2.      BOŽIDAR CVIJIN - Muzička škola Subotica

3.      IVAN PLANČAK - ŠOMO Kula

4.      MARKO CRNKOVIĆ - Muzička škola Subotica

5.      ELENA BOTIĆ - OMŠ Vrbas

6.      KARMELA ILEŠ - MŠ ”Petar Konjović” Sombor

7.      MARIJA CVIJIN - Muzička škola Subotica

1.      ANĐELA ČIČAKIN - ŠOMO “Stevan Hristić” Bačka Palanka(vanredni učenik)

2.      STRAHINJA BAKOVLJEV - OMŠ ”Slobodan Malbaški” Kikinda

 

 

Osamnaesti festival vojvođanske tambure, 16.mart 2022.

  • Satnica takmičenja i tonskih proba
  • Koncertna sala Muzeja grada(prizemlje)

Stručni žiri: Sonja Berta, Aleksandra Jović, Marko Parčetić.

Kategorija: prvi razred srednje muzičke škole

 

Kategorija: drugi razred srednje muzičke škole

Nastup:             15.55

Nastup:             16.30

Tonska proba: 15.45 – 15.55

Tonska proba:  16.25 – 16.30

1.      IVA MOLNAR - MŠ Subotica

2.      LUKA ARANĐELOVIĆ - MŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

3.      PETER PALFI - MŠ Subotica

1.      ANA MARIJA MLADEN - MŠ Pančevo

 

Kategorija: treći razred srednje muzičke škole

 

Kategorija: četvrti razred srednje muzičke škole

Nastup:             16.45

Nastup:             17.10

Tonska proba: 16.40 – 16.45

Tonska proba:  17.00 – 17.10

1.      MARKO KUJUNDŽIĆ - MŠ Subotica

1.      IŠTVAN SAKAČ - MŠ Subotica

2.      RELJA JARKOVAČKI - SMŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

3.      STRAHINJA SEGEDINSKI - MŠ Subotica

 

  • Koncertna sala Muzeja grada(prizemlje)

Stručni žiri: Vojislav Temunović, Marko Parčetić, David Bertran.

Kategorija: kamerni sastavi i orkestri OMŠ

 

Kategorija: orkestri

Nastup:           18.00

Nastup:             18.15

Tonska proba: 17.50- 18.00

Tonska proba: 14.00 – 14.25

1.      DEČIJI TAMBURAŠKI ORKESTAR MUZIČKE ŠKOLE SUBOTICA

1.      KAMERNI SASTAV ”LAPO-LAPO”, SMŠ Subotica

2.      KAMERNI SASTAV ”20 ŽICA”, SMŠ ”Jovan Bandur” Pančevo

3.      KAMERNI SASTAV ”TRIOLA“, SMŠ Subotica

 

 

Nakon takmičarskog dela, sa početkom u 19.00 u koncertnoj sali Gradskog muzeja održaće se Svečani završni koncert Festivala vojvođanske tambure, na kom će nastupiti pobednici kategorija, kao i najbolje plasirani kamerni sastav i orkestar.

Molimo kolege čiji učenici ostvare najveći broj bodova stručnog žirija da ostanu na Završnom koncertu i nastupom svog učenika uveličaju ovu svečanost.

170118
danas:
juče:
ove nedelje:
ovog meseca:
prošlog meseca:
ukupno:
7
85
476
1430
1790
170118
logo

ŠOMO "Stevan Hristić" Milana Kurepe 10 21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

tel: 021/752-287 (sekretarijat)                  tel: 021/751-578 (direktor)                     e-mail: stevanhr@open.telekom.rs