Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Stevan Hristić”

Akademika Milana Kurepe 10 

21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

telefoni: 021/752287 (sekretarijat)

              021/751578 (direktor) stevanhr@open.telekom.rs

 

PETNAESTI FESTIVAL VOJVOĐANSKE TAMBURE, 14.MART 2018

  • Satnica takmičenja i tonskih proba
  • Koncertna sala ŠOMO „Stevan Hristić“

Stručni žiri: Djura Parčetić-Sombor; Helena Harviljčak –Kula; Dejan Petković-Bečej

Kategorija: drugi razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: treći razred osnovne muzičke škole

Nastup:             10.00

Nastup:             10.45

Tonska proba: 9.45 -10.00

Tonska proba: 10.30 -10.45

1.      Adanko Bianka

2.      Dekan Valentina

3.      Dešić Marija

4.      Krtinić Milan

5.      Matin Dalibor

6.      Radin Mihajlo

7.      Sević Ognjen

8.      Čoban Patrik

1.      Apro Bolgarka

2.      Aranđelović Luka

3.      Blažina Tomislav

4.      Borojević Stefan

5.      Gabrić Iva

6.      Žižakov Jovana

7.      Ivković Ivandekić Matija

8.      Jarkovački Nina

     
     

Kategorija: treći razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: četvrti razred osnovne muzičke škole

Nastup:             11.25

Nastup:             12.00

Tonska proba: 11.10- 11.25

Tonska proba: 11.55- 12.00

9.   Krstonošić Branislav

10.  Maletić Stefan

11.  Mandić Andrija

12.  Marlog Filip

13.  Molnar Iva

14.  Piuković Barbara

15.  Horvacki Lucija

1.  Kujundžić Ena

2.  Mladen Ana Marija

 

 

Petnaesti festival vojvođanske tambure, 14.mart 2018

  • Satnica takmičenja i tonskih proba
  • Koncertna sala ŠOMO „Stevan Hristić“

Stručni žiri: Milan Pridraški –Subotica; Emilija Pušić –Sonta; Budimir Stojanović-Pančevo

 

Kategorija: peti razred osnovne muzičke škole

 

Kategorija: šesti razred osnovne muzičke škole

Nastup:             13.30

Nastup:             14.30

Tonska proba: 13.00-13.30

Tonska proba: 12.30-12.45 i 14.15-14.30

1.      Bajić Lea

2.      Žižakov Jelena

3.      Mihailović Nikolina

4.      Mićić Luka

5.      Stajić Milena

6.      Strajin Aleksa

7.      Igor Papuga

1.      Vujičić Luka

2.      Gajić Relja

3.      Golić Đorđe

4.      Ivković Ivandekić Lucija

5.      Jarkovački Relja

6.      Kujundžić Marko

7.      Lazić Stefana

   
   

Kategorija: šesti razred osnovne muzičke škole

 

Nastup:             15.15

Tonska proba: 12.45-13.00 i 15.00-15.15

1.      Matej Katrina

2.      Misirkić Dušan

3.      Sakač Ištvan

4.      Segedinski Strahinja

5.      Tuvić Dragana

6.      Hrin viktor

 

 

Petnaesti festival vojvođanske tambure, 14.mart 2018.

  • Satnica takmičenja i tonskih proba
  • Koncertna sala ŠOMO „Stevan Hristić“

Stručni žiri: Dušica Ševo-Bečej ; Marko Dulić –Ada; Sonja Berta -Subotica

Kategorija: prvi razred srednje muzičke škole

 

Kategorija: drugi razred srednje muzičke škole

Nastup:             16.00

Nastup:             16.45

Tonska proba: 15.45 – 16.00

Tonska proba:  16.35 – 16.45

1.      Antunić David

2.      Jovanović Marko

3.      Kolović Marko

4.      Krstić Aleksandar

5.      Temunović Magdalena

1.      Grmić Marko

2.      Pranjković Damir

  • Sala Kulturnog centra

Stručni žiri: Mihajlo Jović-Pančevo; Biljana Kuzmanović-Palanka; Marina Kovač -Sombor

Kategorija: kamerni sastavi

 

Kategorija: orkestri

Nastup:           17.00

Nastup:             17.30

Tonska proba: 16.00- 16.30

Tonska proba: 16.30 – 17.00

1.      Subotički tamburaški kvartet rukovodilac : Sonja Berta

2.      T.C.Tamburatorijum – kamerni ansambl - Pančevo                rukovodilac: Budimir Stojanović

3.      Kamerni orkestar Triola – Subotica, rukovodilac: Milan Pridraški

1.      Tamburaški orkestar MŠ“Petar Konjović“ - Sombor dirigent: Đura Parčetić

2.      Tamburaški ŠOMVO „Petar Konjović“ – Bečej dirigent, Dejan Petković

3.      Tamburaški orkestar „Aleksandar Aca Karadžin“ – Kikinda, dirigent: Vladimir Krstonošić

4.      Dečiji tamburaški orkestar – Subotica, dirigent: Mira Temunović

 

 

Nakon takmičarskog dela, sa početkom u 18.30 u Koncertnoj sali Muzičke škole održaće se Svečani završni koncert Festivala vojvođanske tambure, na kom će nastupiti pobednici kategorija( razreda) , kao i najbolje plasirani kamerni sastav i orkestar.

( Molimo kolege čiji učenici ostvare najveći broj bodova stručnog žirija da ostanu na Završnom koncertu i nastupom svog učenika uveličaju ovu svečanost.)

072659
danas:
juče:
ove nedelje:
ovog meseca:
prošlog meseca:
ukupno:
20
56
286
286
1631
72659
logo

ŠOMO "Stevan Hristić" Milana Kurepe 10 21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

tel: 021/752-287 (sekretarijat)                  tel: 021/751-578 (direktor)                     e-mail: stevanhr@open.telekom.rs