Škola za osnovno muzičko obrazovanje “Stevan Hristić”

Akademika Milana Kurepe 10 

21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

telefoni: 021/752287 (sekretarijat)

              021/751578 (direktor) stevanhr@open.telekom.rs

 

Rezultati

 

Kategorija:   drugi razred osnovne muzičke škole – solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1

Adanko Bianka

81,67

II4

2

Dekan Valentina

95,67

I2

3

Dešić Marija

95,00

I4

4

Krtinić Milan

88,00

II1

5

Matin Dalibor

95,33

I3

6

Radin Mihajlo

87,67

II2

7

Šević Ognjen

97,00

I1

8

Čoban Patrik

86,00

II3

 

Kategorija:   treći  razred osnovne muzičke škole – solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1

Apro Boglarka

95,33

I5

2

Aranđelović Luka

94,67

I6

3

Blažina Tomislav

96,00

I3

4

Borojević Stefan

nije nastupio

5

Gabrić Iva

95,67

I4

6

Žižakov Jovana

75,67

III1

7

Ivković Ivandekić Matija

98,00

I1

8

Jarkovački Nina

84,67

II2

9

Krstonošić Bratislav

80,33

II3

10

Maletić Stefan

86,67

II1

11

Mandić Andrija

94,00

I7

12

Marlog Filip

97,33

I2

13

Molnar Iva

94,00

I7

14

Piuković Barbara

93,00

I8

15

Horvacki Lucija

94,00

I7

 

Kategorija: četvrti razred osnovne muzičke škole- solisti

 

R.b.

učenik

bodovi

nagrada

1.

Kujundžić Ena

89,67

II1

2.

Mladen Ana Marija

97,33

I1

 

Kategorija:  peti razred osnovne muzičke škole- solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1.

Bagi Lea

94,33

I2

2.

Žižakov Jelena

92,33

I4

3.

Mihailović Nikolina

88,33

II2

4.

Mićić Luka

85,00

II3

5.

Stajić Milena

89,00

II1

5.

Strajin Aleksa

96,67

I1

6.

Igor Papuga

94,00

I3

 

Kategorija: šesti razred osnovne muzičke škole – solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1.

Vujičić Luka

95,33

I5

2.

Gajić Relja

92,33

I8

3.

Golić Đorđe

91,00

I9

4.

Ivković Ivandekić Lucija

99,00

I1

5.

Jarkovački Relja

95,67

I4

6.

Kujundžić Marko

96,00

I3

7.

Lazić Stefani

92,33

I8

8.

Matej Katrina

95,67

I4

9.

Misirkić Dušan

94,33

I7

10.

Sakač Ištvan

91,00

I9

11.

Segedinski Strahinja

95,67

I4

12.

Tuvić Dragana

97,33

I2

13.

Hrin Viktor

94,67

I6

 

Kategorija: prvi razred srednje  muzičke škole – solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1.

Antunić David

95,00

I1

2.

Jovanović Marko

92,33

I4

3.

Kolović Marko

92,67

I3

4.

Krstić Aleksandar

94,67

I2

5.

Temunović Magdalena

95,00

I4

 

Kategorija: drugi  razred srednje  muzičke škole – solisti

 

r.b.

učenik

bodovi

nagrada

1.

Grmić Marko

92,67

I2

2.

Pranjković Damir

98,00

I1

 

Kategorija: Kamerni sastavi

 

r.b.

Kamerni sastav

bodovi

nagrada

1.      

Subotički tamburaški kvartet

Subotica

98,33

I1

2.      

T.C.Tamburatorijum – kamerni ansambl

Pančevo

85,00

II1

3.      

„Kamerni orkestar Triola“

Subotica

95,67

I2

 

Kategorija:   orkestri

 

r.b.

orkestar

bodovi

nagrada

1.      

Tamburaški orkestar MŠ“Petar Konjović“

Sombor

nije nastupio

2.      

Tamburaški ŠOMVO „Petar Konjović“

Bečej

88,67

II1

3.      

Tamburaški orkestar „Aleksandar Aca Karadžin“

Kikinda

92,67

I2

4.      

Dečiji tamburaški orkestar

100

I1

 

 

059870
danas:
juče:
ove nedelje:
ovog meseca:
prošlog meseca:
ukupno:
66
60
285
1633
580
59870
logo

ŠOMO "Stevan Hristić" Milana Kurepe 10 21400 Bačka Palanka

e-mail: shristic@eunet.rs

tel: 021/752-287 (sekretarijat)                  tel: 021/751-578 (direktor)                     e-mail: stevanhr@open.telekom.rs